عینک

نتیجه یک خرید خوب راضی بودن شماست!

 و مشتریان ما زمانی بیشتر خواهند شد که شما با عینکهای خریداری شده با گارانتی کیفیت مارون خوب ببینید و راضی باشید، ما خیلی خوب این را می دانیم و از شروع کار تا انتها در کنار شما خواهیم بود می پرسید چگونه؟

1- بدنبال بهترین و مناسبترین عینک برای خودتان هستید؟

 ما با معرفی و راهنمایی مشتریان و نمایش کاملی از عینکهای با کیفیت و ارزان به مشتریان شما را در انتخاب بهترین و مناسبترین عینک خود کمک خواهیم کرد.

 2- بدنبال سبکترین عینک هستید؟

 ما با معرفی جدیدترین تکنولوژی تولید مواد تشکیل دهنده و ساخت فریمهای عینک به شما کمک خواهیم کرد تا فریمی سبک تهیه کنید.

3- نگران انتخاب عدسی عینک خود هستید؟

 ما با مشاوره به شما بهترین، سبکترین ( عدسیهای فشرده ) و با کیفیت دید بالا را ارایه خواهیم کرد این عدسیها از نوع پلاستیک بوده و با پوششهای چند لایه محافظت می شود. اگر برای مطالعه و دید دورتان از دو عینک مختلف استفاده می کنید از مشاوره با ما استفاده کنید تا فقط با یک عینک مشکل شما حل شود!!


4- رانندگی می کنید و نور خورشید آزارتان می دهد؟ و یا شبها در رانندگی نور چراغ ماشینها اذیتتان می کند؟

 پیشنهاد ما عینکهای طبی با نمره شما و مجهز به عدسیهای پلاریزه و آنتی رفلکس می باشد. عدسیهای فتوکرومیک ترانزیشن نیز در نور آفتاب خیلی سریع دودی می شوند و در محیط داخل بدون ته رنگ می باشند.


5- اگر کاربر کامپیوتر هستید و یا شغل شما طوری است که هر روز با صفحات مانیتور سر و کار دارید و یا حتی ساعات زیادی را در روز به گوشی همراه خود خیره می شوید؟

تکنولوژی جدید جهانی را در اختیار شما قرار خواهیم داد تا با حذف و کنترل اشعه آبی مانع از خیرگی چشمان با ارزش شما به صفحات دیجیتال شود و دیگر چشمان شما خسته و قرمز نشود.


جهت کسب هر گونه اطلاعات بیشتر و دریافت جدیدترین تکنولوژی های روز اپتیک ، عدسی عینک و فریم عینک حتما با ما تماس بگیرید.

 تلفن : ۸۶۰۱۶۲۲۵ - ۰۲۱